Meniu Krepšelis
Informacija info@arciaukuno.lt Informacija
ArčiauKūno.lt

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ar galiu grąžinti prekes?

Taip, užsakytas prekes Jūs galite keisti į kitą dydį (jei yra galimybė), į kitą pasirinktą prekę arba susigrąžinti sumokėtus pinigus. Plačiau galite skaityti puslapyje "Grąžinimas" .

Ar galima atsiskaityti grynaisiais?

Taip. Atsiskaityti galite pasirinkdami pristatymą kurjeriu ir pasirinkę apmokėjimą grynaisiais (C.O.D.). Už savo užsakymą sumokėsite grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius Jums prekę. Pristatymo ir apmokėjimo būdus rasite čia.

Kada gausiu savo siuntinį?

Kiekvienos prekės puslapyje, dešinėje pusėje, yra nurodytas konkrečios prekės išsiuntimo terminas. Prekės terminas gali būti 1-2 arba 6-14 darbo dienų.

Ar galiu prekes apžiūrėti ne internete?

Kiekviena prekė turi savo išsiuntimo terminą.

Jei prie prekės nurodytas išsiuntimo terminas yra 1-2 dienos - tuomet prekė yra Vilniuje ir ją galima apžiūrėti.

Jei prie prekės nurodytas išsiuntimo terminas yra 6-14 darbo dienų - prekė yra sandėlyje užsienyje ir pasimatuoti ar apžiūrėti prekės galimybės nėra. Pirkėjams užsakius prekę, per 6-14 darbo dienų prekė atkeliauja iš tiekėjo ir tą pačią dieną išsiunčiama arba perduodama pirkėjui.

Ar siunčiate į užsienį?

Taip, užsakymus galime išsiųsti ir į užsienį. Užsakydami pasirinkite šalį ir nurodykite tikslų adresą. Siunčiama Lietuvos Paštu registruota pirmenybine siunta.