Meniu Krepšelis
Informacija info@arciaukuno.lt Informacija
ArčiauKūno.lt

ARČIAU KŪNO

Internetinė parduotuvė "Arčiau Kūno" veiklą pradėjo 2012 m. pavasarį.

Apatinis trikotažas moterims sudaro didžiausią dalį asortimento el. parduotuvėje. Šiai prekių kategorijai yra skiriamas didžiausias dėmesys. "Arčiau Kūno" el. parduotuvė bendradarbiauja su vienu didžiausių Lenkijos didmenininkų, todėl gali pasiūlyti didelį prekių pasirinkimą su žemesnėmis kainomis ir greitesniu pristatymu. Keli tūkstančiai skirtingų kategorijų prekių ir kiekvieną sezoną pateikiamos naujausios gamintojų kolekcijos. Didžiausia dauguma prekių yra tiekėjo sandėlyje ir tokios prekės yra žymimios 4-6 darbo dienų išsiuntimo terminu. Dalis prekių su išsiuntimu per 24 valandas yra "Arčiau Kūno" biure Vilniuje. Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėju leidžia siekti užsibrėžtų tikslų ir neapvilti klientų vykdant užsakymus laiku.

"Arčiau Kūno" asortimentas: didžiausias dėmesys skiriamas liemenėlių ir apatinių kelnaičių kategorijoms. Smulkaus ar vidutinio sudėjimo moterys visada ras stilingo ir naujausių kolekcijų apatinio trikotažo. Taip pat sau tinkamų liemenėlių ar kelnaičių ras ir didesnių kūno apimčių moterys. Liemenėlių kaušeliai gali siekti nuo A iki M dydžio! Apatinės kelnaitės nuo XS iki 5XL! Kartu su šiomis kategorijomis didelį pasirinkimą siūlome liekninančio apatinio trikotažo ir seksualių apatinių kategorijose.

"Arčiau Kūno" tikslas: pasiūlyti didesnį kokybiškų prekių pasirinkimą pirkėjams už žemesnę kainą. Sakysite, kad kokybiškai ir pigiai nebūna? Taip, tiesa. Todėl "Arčiau Kūno" el. parduotuvėje kainos stengiamasi palaikyti kuo artimesnes į gamintojo šalies rinkos kainas.

"Arčiau Kūno" vertybė: PATENKINTAS PIRKĖJAS. Ypatingas dėmesys yra skiriamas pirkėjų aptarnavimui, prekių gamintojų atrinkimui ir užsakymų įvykdymui laiku. Patikimas tiekėjas ir ilgalaikis bendradarbiavimas leidžia užtikrinti, kad pirkėjus užsakytos kokybiškos prekės pasieks per nurodytą terminą.

Didelis dėmesys skiriamas ir partneriams Lietuvoje. Pirkėjams dažnai gali kilti dvejonių dėl mokėjimų saugumo ar pristatymo kokybės, todėl šioje srityje pasirinkti geriausi.

Siuntų pristatymui pasirinkti Venipak kurjeriai pristatatys 99% "Arčiau Kūno" siunčiamų siuntų jau kitą darbo dieną po išsiuntimo. Pigesnė alternatyva šiam siuntimo būdui - Lietuvos paštas. Per pastaruosius metus gerokai pagerinę savo darbo rezultatus, registruotus pirmenybinius siuntinukus į artimiausią pašto skyrių pristato per 1 darbo dieną net ir atokiausiame Lietuvos kampelyje.

Mokėjimų partneris  - "PaySera". Ilgametė Lietuvos kapitalo mokėjimų internetu įmonė, kurios sistema leidžia saugiai priimti iš pirkėjų piniginius mokėjimus internetu. Taip pat yra galimybė atsiskaityti ir grynaisiais pinigais DPD Kurjeriams pristatant siuntinį į namus ar atvykus atsiimti užsakymo į biurą Vilniuje.

Malonu, kad apsilankėte el. parduotuvėje "Arčiau Kūno" ir linkime gerų pirkinių!